Hako2024
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

O serwisie SprzataniewPolsce.pl
logomorena.jpg

Serwis SprzataniewPolsce.pl  to internetowy portal branżowy, skupiający zarówno firmy świadczące kompleksowe usługi porządkowe w prywatnych domach, mieszkaniach czy apartamentach jak i firmy zajmujące się utrzymaniem czystości w obiektach biurowych, handlowych, zakładach produkcyjnych i terenach zewnętrznych  oraz  firmy zajmujące się zaopatrywaniem różnego rodzaju placówek w szeroki asortyment artykułów higienicznych, chemii, sprzętu ręcznego po profesjonalne urządzenia czyszczące. Portal ten został stworzony aby pomóc, szybko i wygodnie znaleźć firmę która kompleksowo i profesjonalnie posprząta dom, firmę czy obiekt.  W serwisie znajdziecie Państwo wiele ciekawych porad i artykułów, nowości na rynku oraz informacje na temat imprez targowych odbywających się zarówno w kraju jak i za granicą.

Dla ułatwienia podzieliliśmy katalog na: Firmy Sprzątające, Firmy Porządkowe, Usługi Specjalistyczne, Chemia i Środki Czyszczące, Urządzenia i Maszyny, Pranie dywanów i wykładzin, Mycie Okien oraz Opieka nad Grobami.

Podział ten na pewno  zawęzi Państwa poszukiwania odpowiedniej firmy sprzątającej na polskim rynku. W dziale Poradnik znajdziecie Państwo szereg przydatnych porad  dotyczących  odpowiedniej pielęgnacji  mebli, posadzek czy dywanów, ale również z szeroko rozumianej dziedziny utrzymania czystości. W zakładce Słownik znaleźć można bardzo obszerny wybór haseł, w tym wiele terminów specjalistycznych, najczęściej używanych w branży. Serwis  adresowany jest przede wszystkim do osób, które chcą  szybko i wygodnie znaleźć  firmę sprzątającą, producenta środków czystości czy dystrybutora maszyn czyszczących. 

zespół SprzataniewPolsce.pl 


sprzatanie_rgb1.png